Дизайн журналу
Дизайн журналу
Громадська Сфера

Quadrant Arcade

Громадська Сфера Перелічена аркада II класу перетворена на привабливу присутність на вулиці завдяки організації правильного світла у потрібному місці. Загалом, освітлення навколишнього середовища використовується цілісно, а його ефекти ставлять ієрархічно для досягнення варіацій у світлому малюнку, що викликають інтерес та сприяють збільшенню використання простору. Стратегічне включення для розробки та розміщення динамічного підвісного кінофільму здійснювалося разом із художником, щоб візуальні ефекти виглядали більш тонкими, ніж переважаючими. При згасанні денного світла елегантна структура підкреслюється ритмом електричного освітлення.

Назва проекту : Quadrant Arcade, Ім'я дизайнерів : Cehao Yu, Прізвище клієнта : AECOM.

Quadrant Arcade Громадська Сфера

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.