Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Сайт

Another Japan Yamagata

Веб-Сайт Візуальне зображення традиційного японського духу дзен та сучасних функцій готелю. Простіше передати привабливість веб-сайту готелю за допомогою зображень, ніж детально пояснити, що ближче до дзен розуму. Весь цей веб-сайт існує лише для передачі чарівності готелю. Якщо ви переглянете цей веб-сайт, ви неодмінно захочете відвідати Ямагату.

Назва проекту : Another Japan Yamagata, Ім'я дизайнерів : Tsutomu Tojo, Прізвище клієнта : TAKAMIYA HOTEL GROUP.

Another Japan Yamagata Веб-Сайт

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.