Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ілюстрація

Cancer Assassin

Ілюстрація Художник прагнув створити портрет драматичного моменту, коли захоплення смерті T-клітини Natural Killer долає захисні сили ракових клітин, запам'ятовуючи момент, який бажає людство. Цитотоксичні Т-клітини природного вбивці - це ракові вбивці, які спонукають ракові клітини зазнати програмованої загибелі клітин, відомі як апоптоз. Природні Т-клітини-вбивці розпізнають специфічні ділянки на поверхні ракових клітин, які називаються антигенами, зв’язуються з ними та вивільняють біохімічні білки, які утворюють пори в мембрані ракової клітини та специфічно спонукають ракову клітину до руйнування.

Назва проекту : Cancer Assassin, Ім'я дизайнерів : Cynthia Turner, Прізвище клієнта : Alexander and Turner Studio.

Cancer Assassin Ілюстрація

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.