Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книга

Quirky Louise

Книга Ця спливаюча книга представляє чотири унікальні життєві звички дизайнера. Коли вона відкрита, книга встає і утворює чотири кубічні зони. Кожна зона являє собою приміщення в квартирі дизайнера, наприклад, ванна кімната, вітальня та домашній офіс, де зазвичай існують ці звички. Ілюстрації з лівого боку ототожнюють приміщення, тоді як статистика та діаграми праворуч показують відповідні факти та можливий вплив, спричинений певними звичками.

Назва проекту : Quirky Louise, Ім'я дизайнерів : Yunzi Liu, Прізвище клієнта : Yunzi Liu.

Quirky Louise Книга

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.