Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

45 Degree

Дизайн Інтер’Єру Внутрішня розкладка не є чотирикутною, а громадська площа та приватна зона представляють кут перетину 45 градусів. Дизайнер з'єднує вітальню, їдальню та кухню, щоб створити широкий та світлий простір у формі вентилятора. Відповідно до технічного передумови господаря-чоловіка, основним тоном вибираються білий і сірий колір, а теплі меблі з дерева декорується частково. Головна стіна вітальні спроектована сірими кам’яними плитками, які показують високу стелю громадського простору. Світло і тінь спритно вливаються в мирне.

Назва проекту : 45 Degree, Ім'я дизайнерів : Yi-Lun Hsu, Прізвище клієнта : Minature Interior Design Ltd..

45 Degree Дизайн Інтер’Єру

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.