Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

Mindfulness

Дизайн Інтер’Єру Хвилясті пагорби перетворюються на внутрішній простір, дозволяючи природному світлу і формі з'являтися всередині, а потім застосовуючи спокій, гармонію та східні елементи в інтер'єрі. Природне та просте відчуття належним чином передається внутрішньому простору, а вміння матеріалів інтер’єру вміло використовуються. До нього входять такі матеріали, як дерево, камінь та залізо. Він передає форму і красу, випромінюючи сучасні новосхідні характеристики.

Назва проекту : Mindfulness, Ім'я дизайнерів : Chun -Fang Mao, Прізвище клієнта : CHUN-FANG MAO.

Mindfulness Дизайн Інтер’Єру

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.