Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ілюстрації

Two of Hearts

Ілюстрації "Two of Hearts" - це векторна ілюстрації, спеціально створена для спільного проекту під назвою Luck of the Draw, який перегрупував художників з усього світу для створення унікальної колоди гральних карт. Концепція ілюстрації натхненна лисою з байки «Маленький принц», написаної Антуаном де Сент-Екзюпері. Це натяк на урок, що лисиця вчить про стосунки.

Назва проекту : Two of Hearts, Ім'я дизайнерів : Stefano Rosselli, Прізвище клієнта : Stefano Rosselli.

Two of Hearts Ілюстрації

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.