Дизайн журналу
Дизайн журналу
Smartwatch

Simple Code II

Smartwatch Дизайн Simple Code II має на меті якомога більше аспектів життя. Три поєднання кольорів, синій / чорний, білий / сірий та коричнево / фіолетовий, не тільки охоплюють користувачів різного віку та статі, але також підходять для створення ділового та повсякденного вбрання. Макет орієнтований на забезпечення більш легкої роботи користувачів. У середині циферблату місяць, дата та день утворюють лінію, що прорізає обличчя годинника навпіл, передає зоровий баланс.

Назва проекту : Simple Code II, Ім'я дизайнерів : Pan Yong, Прізвище клієнта : Artalex.

Simple Code II Smartwatch

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.