Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Центр

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Торговий Центр Дизайн поєднує народ північного сходу з ніжністю та витонченістю Півдня, щоб забезпечити життя повним. Розумний дизайн та компактне розташування розширюють архітектуру інтер’єру. Дизайнер використовує прості та міжнародні навички дизайну з чистими елементами та простими матеріалами, які роблять простір природним, неквапливим та неповторним. Дизайн - це торговий центр площею 600 квадратних метрів, він має на меті спроектувати сучасний центр східних продажів покликань, роблячи серце мешканця тихим та відкидаючи шум зовні. Будьте повільнішими і насолоджуйтесь життям краси.

Назва проекту : Xi’an Legend Chanba Willow Shores, Ім'я дизайнерів : HCD IMPRESS, Прізвище клієнта : LEGEND.

Xi’an Legend Chanba Willow Shores Торговий Центр

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.