Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плаття Високої Моди

Camillet

Плаття Високої Моди Camillet демонструють елегантність, візерунки та креативність. Вишуканість сердечного корсету була ручним дизайном, який надає сукні елегантність. Шаблони суконь визначені в геометричних та лінійних косах. Як результат, жіночий силует помітніший. Camillet - нова ідея, заснована на сировині. Під час структури сукні найскладнішим досвідом було підтримати порядок опрацювання.

Назва проекту : Camillet, Ім'я дизайнерів : XAVIER ALEXIS ROSADO, Прізвище клієнта : Xavier Alexis Rosado.

Camillet Плаття Високої Моди

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.