Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Для Корейської Здорової Їжі

Darin

Упаковка Для Корейської Здорової Їжі Дарін створений для того, щоб звільнити сучасних людей від небажання традиційних харчових продуктів Кореї в суспільстві втоми, що відрізняються простою, графічною чіткістю в доставці пакунків для почуттів сучасних людей, на відміну від нерозроблених зображень, які використовували традиційні корейські магазини здорової їжі . Всі конструкції зроблені з мотивів кровообігу, що візуалізують мету - забезпечити життєздатність та здоров'я втомленим 20-х та 30-х.

Назва проекту : Darin, Ім'я дизайнерів : Hee soo Son, Прізвище клієнта : Darin.

Darin Упаковка Для Корейської Здорової Їжі

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.