Дизайн журналу
Дизайн журналу
Простір У Вестибюлі

Liantan Shi

Простір У Вестибюлі Застосовуючи велику скульптурну форму, щоб змінити простір та створити візуальний фокус Спочатку зробіть велику вигнуту стелю з текстурою деревини на вхідній висоті та сформуйте основу в нижній частині кривої. Потім з правого боку стовпчик вала прикрашений еліпсом, а поверхня оточена трьома пелюстками лотоса. У візуальному досвіді це як «лотос, що починає», що несе весь простір у вестибюлі.

Назва проекту : Liantan Shi, Ім'я дизайнерів : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Прізвище клієнта : B.P.S design.

Liantan Shi Простір У Вестибюлі

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.