Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватне Проживання

The Morgan

Приватне Проживання Використовуючи висоту стелю, що побудовується, створений на замовлення циліндричний штабельний об'єм, щоб втілити в життя бачення власника будинку. Наприклад, незвичайний об'ємний кривий об'єм складається з п'яти шарів. Такі, як житлова зона на рівні підлоги, спальний квартал зверху, полиця для книг, обідній стіл та сходи, виготовлені на замовлення. Від внутрішнього до зовнішнього, найменшого до найбільшого. П'ять перекриваються кіл створено для виконання різних функцій, одночасно діючи тією ж центральною точкою, щоб стати концепцією живого кола на 360 градусів у цій площі 400 квадратних футів.

Назва проекту : The Morgan, Ім'я дизайнерів : Chiu Chi Ming Danny, Прізвище клієнта : Danny Chiu Interiors Designs Ltd..

The Morgan Приватне Проживання

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.