Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру

Forest Library

Дизайн Інтер’Єру Поєднуючи «природу» та «життя» в офісних приміщеннях, це створює комфортне робоче середовище для дизайнера. Через невелику площу одного поверху справа не розглядає питання про створення незалежного виконавчого апарату. Кожен дизайнер може насолоджуватися сонячним світлом та висотним видом, оскільки основна офісна зона розміщена у вікні. Уздовж великих вікон також доступні невеликі кушетки та шафи.

Назва проекту : Forest Library, Ім'я дизайнерів : Yi-Lun Hsu, Прізвище клієнта : Minature Interior Design Ltd..

Forest Library Дизайн Інтер’Єру

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.