Дизайн журналу
Дизайн журналу
Художній Монтажний Дизайн

Kasane no Irome - Piling up Colors

Художній Монтажний Дизайн Дизайн інсталяції японського танцю. Японці складали кольори з давніх часів, щоб виражати священні речі. Крім того, складання паперу квадратними силуетами було використано як річ, що представляє сакральну глибину. Накамура Казунобу створив простір, який змінює атмосферу, змінюючи різні кольори з таким квадратним «нагромадженням», як мотив. Панелі, що летять у повітрі, що центрирують танцюристів, висвітлюють небо над сценічним простором і зображують появу світла, що проходить через простір, який неможливо побачити без панелей.

Назва проекту : Kasane no Irome - Piling up Colors, Ім'я дизайнерів : Nakamura Kazunobu, Прізвище клієнта : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Kasane no Irome - Piling up Colors Художній Монтажний Дизайн

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.