Дизайн журналу
Дизайн журналу
Клініка

Chibanewtown Ladies

Клініка Важливим елементом цієї конструкції було те, що люди, які приходять до лікарні, будуть розслабленими. Як особливість простору, окрім кімнати для престарілих, облаштована стільниця, як острівна кухня, щоб вони могли зробити молоко для немовляти у залі очікування. Дитяча зона, яка знаходиться в центрі простору, є символом простору, і вони можуть спостерігати за дітьми з будь-якого місця. Диван, розміщений на стіні, має висоту, що дозволяє вагітній жінці сидіти, кут спини регулюється, а твердість подушки регулюється, щоб не бути занадто м'якою.

Назва проекту : Chibanewtown Ladies , Ім'я дизайнерів : Riki Watanabe, Прізвище клієнта : JOKE..

Chibanewtown Ladies  Клініка

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.