Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додаток Для Пошуку Нових Музикантів

App For Musicians

Додаток Для Пошуку Нових Музикантів Це мобільний додаток, орієнтований на музику, який використовується в одному місці для поширення інформації про концерти, музичні відео та профілі виконавців. Виконавці можуть використовувати додаток для залучення нових шанувальників та просування пісень. Загальні користувачі можуть використовувати цей додаток для знайомства та відкриття нової музики та музикантів.

Назва проекту : App For Musicians, Ім'я дизайнерів : Takuya Saeki, Прізвище клієнта : smooth and friendly design Tokyo.

App For Musicians Додаток Для Пошуку Нових Музикантів

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.