Дизайн журналу
Дизайн журналу
Квартира

Home in Picture

Квартира Проект - це житловий простір, створений для чотиримісної родини з двома дітьми. Атмосфера країни мрій, створена дизайном будинку, походить не лише з казкового світу, створеного для дітей, але і з футуристичного почуття та духовного потрясіння, спричиненого викликом традиційній домашній обстановці. Не зв'язавшись жорсткими методами та зразками, дизайнер розпалив традиційну логіку і представив нове тлумачення способу життя.

Назва проекту : Home in Picture, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Home in Picture Квартира

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.