Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плавальний Клуб

Loong

Плавальний Клуб Поєднання бізнесу, орієнтованого на сервіс, з новими формами бізнесу є тенденцією. Дизайнер експериментально інтегрує допоміжні функції проекту з основним бізнесом, повторно оптимізує основні функції спортивних тренувань батьків та дітей та вбудовує проект у комплексний простір для плавання та спортивної освіти, інтегруючи розваги та дозвілля.

Назва проекту : Loong, Ім'я дизайнерів : Li Xiang, Прізвище клієнта : X+Living.

Loong Плавальний Клуб

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.