Дизайн журналу
Дизайн журналу
Центр Навчання Дітей

Seed Music Academy

Центр Навчання Дітей "Виховання любов'ю" - це заява місії Seed Music Academy. Кожна дитина - як насіння, яке при вихованні з любов’ю виросте у величне дерево. Килим із зеленої трави, що представляє академію, є грунтом для росту дітей. Дерев'яний стіл, який висловлює сподівання дітей перерости у міцне дерево під впливом музики, і біла стеля із закругленими зеленими листям, що зображують гілки та плоди любові та підтримки. Вигнуте скло та стіни символізують ще одне значуще значення: дітей охоплює любов батьків та вчителів.

Назва проекту : Seed Music Academy, Ім'я дизайнерів : Shawn Shen, Прізвище клієнта : Seed Music Academy.

Seed Music Academy Центр Навчання Дітей

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.