Дизайн журналу
Дизайн журналу
Велосипедний Шолом

Voronoi

Велосипедний Шолом Шолом надихає 3D-структура Вороного, яка широко поширена в природі. Завдяки поєднанню параметричної техніки та біоніки, велосипедний шолом має вдосконалену зовнішню механічну систему. Він відрізняється від традиційної структури захисту від лускатих у своїй неперевершеній біонічній 3D-механічній системі. При попаданні зовнішньої сили ця структура демонструє кращу стійкість. Зважаючи на легкість та безпеку, шолом має на меті забезпечити людям більш комфортний, більш модний та безпечніший велосипедний шолом для особистого захисту.

Назва проекту : Voronoi, Ім'я дизайнерів : Yuefeng ZHOU, Прізвище клієнта : Yuefeng ZHOU,Zhecheng XU,Haiwei WANG.

Voronoi Велосипедний Шолом

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.