Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Чаю

Iridescent

Упаковка Чаю Цей проект, що поєднує в одній картині східне та західне мистецтво, стиль життя та культуру, використовує мазки пензлем з яскравими фарбами та різними матеріалами та методами друку. Міцність штрихів пензля та колір чорнила представляє смак тайванського чаю, яскраві кольори та мерехтливу плівку являє собою яскраві моменти. Тіні і вогні, віртуальність і є основною концепцією цього дизайну. Щоб зламати стереотипний образ чайної культури, цей пакет спокушає використовувати абсолютно нову перспективу та розробки, щоб представити її різним поколінням та світу.

Назва проекту : Iridescent, Ім'я дизайнерів : CHIEH YU CHIANG, Прізвище клієнта : PIN SHIANG TEA CO.,LTD.

Iridescent Упаковка Чаю

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.