Дизайн журналу
Дизайн журналу
Диван

Gloria

Диван Дизайн - це не лише зовнішня форма, але це також дослідження внутрішньої структури, ергономіки та сутності об'єкта. У цьому випадку форма є дуже сильною складовою, і саме розріз, наданий виробу, надає йому особливості. Перевагою Gloria є сила на 100% налаштувати, додаючи різні елементи, матеріали та обробку. Великою особливістю є всі зайві елементи, які можна додати магнітами на структурі, надаючи виробу сотні різних форм.

Назва проекту : Gloria, Ім'я дизайнерів : Paolo Demel, Прізвище клієнта : Demel Design.

Gloria Диван

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.