Дизайн журналу
Дизайн журналу
Низький Стіл

Dond

Низький Стіл Дизайнерська розповідь Dond - це простота, але універсальність. Прості деталі для з'єднання створюються за допомогою 3D-принтера та мінімальної конструкції деталей для того, щоб споживач міг легко зібрати стіл або розібрати для перевезення під час транспортування. Мета дизайнера полягала в тому, щоб Донд брав участь у повсякденних потребах споживачів, щоб насолоджуватися більш простим способом життя для будь-якого випадку в приміщенні чи на вулиці. Dond використовує прямий дизайнерський підхід, наприклад, щоб верхня поверхня не була прикріплена до ніжок і легко знімається для використання в якості лотка.

Назва проекту : Dond, Ім'я дизайнерів : Jinyang Koo, Прізвище клієнта : wuui.

Dond Низький Стіл

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.