Дизайн журналу
Дизайн журналу
Друкарська Книга

Light Luce

Друкарська Книга Після руйнівного землетрусу 2016 року, область Умбрія Італії вимагала змінити свої комунікації. Цей каталог - це подорож, що відображає культурне багатство невідомих районів території. Кожна з сторінок покажчиків розділів була розроблена з акцентом на передачу цього розповіді. Хоча в основному фотографічна мандрівка світлою та невидимою культурою, текстова частина каталогу була оброблена для збалансування візуальної історії.

Назва проекту : Light Luce, Ім'я дизайнерів : Paul Robb, Прізвище клієнта : Salt & Pepper.

Light Luce Друкарська Книга

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.