Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офіс

Dunyue

Офіс Під час бесіди дизайнери дозволяють проектувати не лише просторовий поділ інтер'єру, але і зв'язок міста / простору / людей разом, щоб навколишнє середовище та простір не конфліктували в місті, а денний час - це прихований фасад на вулиці, ніч. Тоді він стає скляним світловим ящиком у місті.

Назва проекту : Dunyue, Ім'я дизайнерів : KAI JEN HSIAO, Прізвище клієнта : Dunyue.

Dunyue Офіс

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.