Дизайн журналу
Дизайн журналу
Художня Фотографія

Colors and Lines

Художня Фотографія Кольори та лінії надихаються основними кольорами - Червоним, Жовтим, Синім, які раніше з'являлися в живописі та дизайні. Це колекція, яка розмивається між живописом та фотографією, виходить за межі звичайного між мрією та реальністю. Сильне кольорове візуальне переміщення бачення світу до кольорів, ліній, контрасту, геометрії та абстракції, бачачи звичайне у надзвичайному.

Назва проекту : Colors and Lines, Ім'я дизайнерів : Lau King, Прізвище клієнта : Lau King Photography.

Colors and Lines Художня Фотографія

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.