Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Сайт Для Агентства

Thanatos Digital

Веб-Сайт Для Агентства Це інституційний сайт цифрового агентства. Він завжди повинен передавати свіжий дизайн та технології. Яскраві кольори використовувались на відміну від чорного фону. Дизайн покращений передовими ефектами css, такими як глюки та анімовані градієнти. Більшість користувачів цікавляться насамперед послугами та портфоліо: з цієї причини для основних служб були включені піктограми та поглиблені сторінки. Для того, щоб залишити портфоліо для основних кольорів проектів, таким чином кожен проект може проявити себе якнайкраще. Сайт реагує на показ на всіх пристроях.

Назва проекту : Thanatos Digital , Ім'я дизайнерів : Thanatos Digital Agency, Прізвище клієнта : THANATOS Digital Agency.

Thanatos Digital  Веб-Сайт Для Агентства

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.