Дизайн журналу
Дизайн журналу
Їдальня Та Робота

Eatime Space

Їдальня Та Робота Усі люди мають право бути пов’язаними з часом і пам’яттю. Слово Eatime звучить як час по-китайськи. Простір Eatime пропонує місця для заохочення людей їсти, працювати та згадувати в спокої. Поняття часу тісно взаємодіє з майстернею, що свідчить про зміни, як проходить час. Спираючись на стиль семінару, дизайн включає структуру галузі та навколишнє середовище як основні елементи для побудови простору. Eatime віддає шану найчистішій формі дизайну, тонко поєднуючи елементи, піддаючись як сирого, так і готового декору.

Назва проекту : Eatime Space, Ім'я дизайнерів : Yuefeng ZHOU, Прізвище клієнта : Liang DING & Yuefeng ZHOU.

Eatime Space Їдальня Та Робота

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.