Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Бренду

EXP Brasil

Дизайн Бренду Дизайн для бренду EXP Brasil походить від принципів єдності та партнерства компаній. Привласнення суміші між технологією та дизайном у своїх проектах, як і в офісному житті. Елемент типографії представляє союз та силу цієї компанії. Дизайн літери X є міцним та інтегрованим, але дуже легким та технологічним. Бренд представляє студійне життя з елементами в листах, як на позитивному, так і негативному просторі, що об'єднує людей і дизайн, індивідуальний і колективний, простий з технологією, легкий і надійний, професійний і особистий.

Назва проекту : EXP Brasil, Ім'я дизайнерів : Mateus Matos Montenegro, Прізвище клієнта : EXP Brasil.

EXP Brasil Дизайн Бренду

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.