Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватний Сад

Ryad

Приватний Сад Завдання полягало у модернізації старого заміського будинку та перетворює його у царство спокою та тиші, всебічно працюючи як на архітектурній, так і на ландшафтній територіях. Фасад було оновлено, були проведені цивільні роботи на тротуарах та басейні плавальних басейнів та підпірних стін, що створило нові кузні залізниці для арк, стін та огорож. Садівництво, зрошення та водоймище, а також блискавка, меблі та приладдя також були всебічно затримані.

Назва проекту : Ryad, Ім'я дизайнерів : Fernando Pozuelo, Прізвище клієнта : Fernando Pozuelo Landscaping Collection.

Ryad Приватний Сад

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.