Дизайн журналу
Дизайн журналу
Символи Святкування

Decorative Japanese Cord Icons

Символи Святкування Неперервні лінії іконки з щасливими мотивами японського стилю. Натхненний традиційним японським орнаментом з декоративного японського шнура. Цей значок має безперервний дизайн, як один штрих. Розроблені складні форми на плоскі і прості форми. Декоративний японський шнур, який являє собою рядок для прикраси подарунків та конвертів. Навіть якщо немає справжньої речі, ця ікона може передати відчуття святкування.

Назва проекту : Decorative Japanese Cord Icons, Ім'я дизайнерів : Mizuho Suzuki, Прізвище клієнта : studio mix.

Decorative Japanese Cord Icons Символи Святкування

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.