Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

Yuyuyu

Ресторан Сьогодні на ринку в Китаї існує досить багато цих змішаних сучасних конструкцій, як правило, заснованих на традиційних конструкціях, але з сучасними матеріалами або новими виразами. Yuyuyu - китайський ресторан, дизайнер створив новий спосіб виразити східний дизайн, нову інсталяцію, що складається з ліній і крапок, простягнуті від дверей до внутрішньої сторони ресторану. Зі зміною часів змінюється і естетична вдячність людей. Для сучасного східного дизайну інновації дуже необхідні.

Назва проекту : Yuyuyu , Ім'я дизайнерів : Ren Xiaoyu, Прізвище клієнта : 1-Cube Design.

Yuyuyu  Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.