Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

Yucoo

Ресторан З поступовою зрілістю естетики та естетичними змінами людини сучасний стиль, що підкреслює самості та індивідуальність, став важливими елементами дизайну. Цей випадок - це ресторан, дизайнер хоче створити споживчий космічний досвід для споживачів. Світло-блакитні, сірі та зелені рослини створюють природний затишок та невимушеність для простору. Люстра, виготовлена рукотворним ротангам та металом, пояснює зіткнення людини та природи, демонструючи життєву силу всього ресторану.

Назва проекту : Yucoo, Ім'я дизайнерів : Ren Xiaoyu, Прізвище клієнта : 1-Cube Design.

Yucoo Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.