Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Awakening In Nature

Житловий Будинок Цей проект виявляє появу східної естетики щодо ландшафту з використанням колекцій будівельних матеріалів. Зберігаючи текстуру з природних матеріалів, розміщення залізних частин збагачує бенкет для очей, від скелі до мармуру, від чорного заліза до титанової обшивки та від шпону до дерев'яного столу; це як переглядати різні лінзи на один пейзаж пейзажу. У цьому проекті підібрані французькими меблями додатково створюють цікавий баланс західних та східних.

Назва проекту : Awakening In Nature, Ім'я дизайнерів : Maggie Yu, Прізвище клієнта : TMIDStudio.

Awakening In Nature Житловий Будинок

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.