Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Меблів

Phan

Колекція Меблів Phan Collection натхненний контейнером Phan, який є тайською культурою контейнерів. Дизайнер використовує структуру контейнерів Phan, щоб зробити структуру меблів, яка робить її міцною. Створіть форму та деталі, які роблять її сучасною та простою. Для виготовлення складної та унікальної деталі, яка відрізняється від інших, дизайнер використовував технологію лазерного різання та комбіновану машину для складання металевого листа з деревом з ЧПУ. Поверхня була оброблена порошковою системою, щоб структура залишалася довгою, міцною, але легкою.

Назва проекту : Phan, Ім'я дизайнерів : Yongphan Sundara-vicharana, Прізвище клієнта : SSTEEL.

Phan Колекція Меблів

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.