Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Шоколаду

Honest

Упаковка Шоколаду Упаковані шоколадні упаковки розроблені за допомогою ілюстрації, щоб створити уявні небеса, які негайно поглинуть людей та надають їм уявлення про смак продуктів, які допоможуть придбати їх. Через те, що прості форми завжди були цікаві людям, вони розробили кожен аромат абстрактними квітами, за допомогою яких споживачі будуть чітко орієнтуватися на органічну особливість продукту. Метою упаковки є надання продукту, який допомагає людям легко вибирати свої уподобання та насолоджуватися продуктами через девіз «чистий та здоровий» шоколад.

Назва проекту : Honest, Ім'я дизайнерів : Azadeh Gholizadeh, Прізвище клієнта : azadeh graphic design studio.

Honest Упаковка Шоколаду

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.