Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

SETMA Brand Design

Логотип Бренд SETMA, муніципальний секретаріат з питань туризму та навколишнього середовища Джиджока-де-Джерікоакоара, представляє гармонійний ландшафт та природні чудеса міста - від Блакитної лагуни, Сероти, Пірсинг-Каменю, моря та знакового заходу сонця на Дюнах. Дизайнер уніфікував усі ці елементи у гармонійній формі із застосуванням синусоїдних вигнутих елементів, які представляють частоту, рівновагу та рівновагу між усіма природними красотами та досвідом, які надає місто, визнані прекрасними своїми жителями та багатьма відвідувачами по всьому світу.

Назва проекту : SETMA Brand Design, Ім'я дизайнерів : Mateus Matos Montenegro, Прізвище клієнта : Mateus Matos Montenegro.

SETMA Brand Design Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.