Дизайн журналу
Дизайн журналу
Штамп

Carimbo

Штамп Штамп, щоб ідентифікувати свого власника та його роботи та взяти його скрізь. Спочатку наміром було знайти спосіб наближення до офлайн світу. Щось на зразок візитної картки, лише класніше, дешевше та екологічно чистіше. Тож штамп (карімбо) був вибором. Підпис. Внутрішня його частина являє собою заплутаний та красивий творчий процес Ігоря, а кругла рамка обертає її плинністю та дає їй мету. Ці дві комбіновані побудови текстури, через які чорнило може протікати, забезпечуючи ідеальну підтримку його особистого бренду. Нарешті, Minion Pro витончено записує контактну інформацію.

Назва проекту : Carimbo, Ім'я дизайнерів : Igor Pinheiro, Прізвище клієнта : Igor Pinheiro.

Carimbo Штамп

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.