Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сервант

Arca

Сервант Арка - це моноліт, захоплений сіткою, комод, який плаває навздогін разом зі своїм вмістом. Лакований mdf-контейнер, укладений в ідеальну сітку з міцного дуба, оснащений трьома повними витяжними ящиками, які можна організувати відповідно до різних потреб. Жорстка міцна дубова сітка була змодельована для розміщення термоформованих скляних пластин для отримання органічної форми, що імітує дзеркало води. Весь шафа спирається на прозору метакрилатну підставку, щоб підкреслити ідеальне плавання.

Назва проекту : Arca, Ім'я дизайнерів : Giuliano Ricciardi, Прізвище клієнта : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Arca Сервант

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.