Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Chiglia

Стіл Chiglia - це скульптурна таблиця, форми якої нагадують форми човна, але вони також є серцем усього проекту. Концепція була вивчена в силу модульної розробки, починаючи з базової моделі, запропонованої тут. Лінійність пучка голубця в поєднанні з можливістю хребців вільно ковзати по ньому, гарантують стійкість столу, дозволяють розвиватися в довжину. Ці функції дозволяють легко налаштуватись до середовища призначення. Досить буде збільшити кількість хребців і довжину пучка, щоб отримати бажані розміри.

Назва проекту : Chiglia, Ім'я дизайнерів : Giuliano Ricciardi, Прізвище клієнта : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Chiglia Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.