Дизайн журналу
Дизайн журналу
Галерея Концепцій

Rich Beauty

Галерея Концепцій Ця концепційна галерея - це простір для ароматів, догляду за шкірою, косметикою, перукарськими засобами та модними аксесуарами. Як у художній галереї, в художньому образі демонструють сумки та аксесуари розкішних брендів та аксесуари міжнародних етикеток високої моди. План планування та схема дизайну інтегрують інтелектуальне, монтажне мистецтво та зелені технології, стійкість в цю внутрішню архітектуру, просторовий та брендинговий проект. Особливість конструкції поєднує еко-технологічний підхід до виробництва ручного виробництва. Виділіть моду та красу особистості бренду.

Назва проекту : Rich Beauty, Ім'я дизайнерів : Tony Lau Chi-Hoi, Прізвище клієнта : NowHere® Design Limited.

Rich Beauty Галерея Концепцій

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.