Дизайн журналу
Дизайн журналу
Установка Ліхтаря

Linear Flora

Установка Ліхтаря Лінійна флора натхненна цифрою "три" з бугенвілеї, квітки графства Пінтунг. Окрім трьох пелюсток бугенвілії, видно знизу твори мистецтва, варіації та кратні трійки можна було помітити в різних аспектах. Щоб відсвяткувати 30-ту річницю фестивалю ліхтаря на Тайвані, художник дизайну освітлення Рей Тен Пай був запрошений Департаментом з питань культури округу Пінтунг, щоб створити нетрадиційний ліхтар, унікальне поєднання форми та технології, надіславши повідомлення про трансформацію спадщини фестивалю і з'єднує це з майбутнім.

Назва проекту : Linear Flora, Ім'я дизайнерів : Ray Teng Pai, Прізвище клієнта : Pingtung County Government.

Linear Flora Установка Ліхтаря

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.