Дизайн журналу
Дизайн журналу
Приватний Будинок

The Cube

Приватний Будинок Створення якісного життєвого досвіду та переосмислення іміджу житлового будинку в Кувейте, зберігаючи кліматичні вимоги та потреби приватного життя, продиктовані арабською культурою, були головними проблемами, з якими стикається дизайнер. Будинок Куб - чотириповерхова конструкція з бетонної / сталевої конструкції, заснована на складанні та відніманні всередині куба, створюючи динамічний досвід між внутрішнім та зовнішнім простором, щоб насолоджуватися природним світлом та краєвидом протягом усього року.

Назва проекту : The Cube, Ім'я дизайнерів : Ahmed Habib, Прізвище клієнта : Lines.

The Cube Приватний Будинок

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.