Дизайн журналу
Дизайн журналу
Відеоанімація Та Танець

Metamorphosis III

Відеоанімація Та Танець Завдяки включенню анімаційних зображень із сучасного малюнка фарбою, ця анімація та міждисциплінарна робота прагне викликати трансцендентний досвід космічної сили, зазирнути в тигель генезису. Енергії зміщуються і вибухають, щоб створити спокій електричним способом. Світло виходить з темряви, символізуючи духовне відродження. Відображаючи повагу і до духів Дао, і до Піднесеного, цей твір відзначає динамічні енергії, що породжують нове життя, нові планети та нові зірки.

Назва проекту : Metamorphosis III, Ім'я дизайнерів : Lampo Leong, Прізвище клієнта : Centre for Arts and Design, University of Macau, Macao.

Metamorphosis III Відеоанімація Та Танець

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.