Дизайн журналу
Дизайн журналу
Складаний Велосипед

MinMax

Складаний Велосипед MinMax - це інноваційний велосипед зі складними колесами, який підходить до рюкзака, коли він повністю складений. Його дизайн, створений для задоволення міських потреб та перевезень, є унікальним та легко впізнаваним завдяки барвистим механічним компонентам складної системи. MinMax легкий, міцний і легкий у перевезенні навіть в електричній версії.

Назва проекту : MinMax, Ім'я дизайнерів : Monica Oddone, Прізвище клієнта : Monica Oddone.

MinMax Складаний Велосипед

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.