Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дихальна Тренувальна Гра

P Y Lung

Дихальна Тренувальна Гра Це іграшкова конструкція пристрою для всіх вікових груп, завдяки чому кожен отримає користь від регулярних занять диханням для підвищення ємності легенів, надуваючи м'яч, щоб пройти через доріжки з різними контрольними точками, контролюючи вдих і видих повітря. Доріжки поставляються в різних модулях, гнучких і взаємозамінних. Структура магнітного механізму, розроблена у конструкторі дихання, забезпечує регулювання відповідно до стану дихання.

Назва проекту : P Y Lung, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

P Y Lung Дихальна Тренувальна Гра

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.