Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фотомистецтво

Forgotten Paris

Фотомистецтво Забутий Париж - це чорно-білі фотографії старих підпільниць французької столиці. Цей дизайн є репертуаром місць, які мало хто знає, оскільки вони незаконні та важкодоступні. Матьє Був'є вже десять років досліджує ці небезпечні місця, щоб відкрити це забуте минуле.

Назва проекту : Forgotten Paris, Ім'я дизайнерів : Matthieu Bouvier, Прізвище клієнта : Matthieu Bouvier photographie et post-production.

Forgotten Paris Фотомистецтво

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.