Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ідентичність Бренду

Colons

Ідентичність Бренду COLONS - бренд окулярів. COLONS був натхненний моментами та простором. Їх мета - представити людям моменти, які знайшли КОЛОНИ. Назва імені походить від двокрапки ":", логотип символу походить від форми години та хвилини руки. Шрифти та візерунки COLONS візуалізуються за допомогою дванадцяти кутів індексу годин. Ці індекси використовуються для вираженого "блокування часу" на передній частині окулярів. "Блокування часу" відноситься до конкретного часу, який називається окулярами, як 07:25. "Блокування часу" є важливим елементом для вираження ідентичності марки COLONS.

Назва проекту : Colons, Ім'я дизайнерів : Byoengchan Oh, Прізвище клієнта : COLONS.

Colons Ідентичність Бренду

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.