Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Saj

Логотип Сай - давньоарабська назва означає деревину, яку використовують у суднобудуванні. Концепція досліджує символіку та історію та їх асоціацію до культурної актуальності. Логотип Saj Investment зображує чотири піонерські компоненти через компас, дерево, хвилі та сяючі іконки. Кораблі відіграли головну роль у здатності Омана плисти до східної та західної півкулі та залишатися на зв’язку з цивілізаціями стародавнього світу. Чисті, жорсткі та кутові лінії піктограми "А" доповнюють вибір шрифту.

Назва проекту : Saj, Ім'я дизайнерів : Shadi Al Hroub, Прізвище клієнта : Gate 10.

Saj Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.